IDC2512ER471M
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IDC2512ER471M
JLCPCB Part #
C2051477
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
150mA 160mA 470uH 5.06Ω ±20% SMD,6.6x4.5mm Inductors (SMD) ROHS