RN55C1242FR36
MFR.Part #
RN55C1242FR36
JLCPCB Part #
C1771832
Description
-65℃~+175℃ 12.4kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors