IDC2512ER6R8M
MFR.Part #
IDC2512ER6R8M
JLCPCB Part #
C2051476
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
1.2A 130mΩ 6.8uH ±20% SMD,6.6x4.5mm Inductors (SMD) ROHS