CRCW080513R0JNEAHP
MFR.Part #
CRCW080513R0JNEAHP
JLCPCB Part #
C4066823
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS