GDZ6V8B-E3-08
MFR.Part #
GDZ6V8B-E3-08
JLCPCB Part #
C5645704
Description
1 Independent 200mW 40Ω 500nA@3.5V 6.65V~6.93V 6.8V 60Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS