GDZ6V2B-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GDZ6V2B-E3-08
JLCPCB Part #
C7197949
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100Ω 1uA@3V 200mW 6.06V~6.33V 6.2V 60Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS