RN55D1182FBSL
MFR.Part #
RN55D1182FBSL
JLCPCB Part #
C1427958
Description
-65℃~+175℃ 11.8kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors