MAL212546822E3
MFR.Part #
MAL212546822E3
JLCPCB Part #
C3308032
Package
Plugin,D21xL38mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 2.275A@10kHz 25V 46mΩ@100Hz 8200uF ±20% 插件,D21xL38mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS