BZX384B11-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384B11-G3-08
JLCPCB Part #
C6756159
Description
100nA@8V 11V 200mW 20Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS