FES16DT-E3/45
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
FES16DT-E3/45
JLCPCB Part #
C17686847
Package
TO-220AC
Description
-65℃~+150℃ 10uA@200V 16A 200V 35ns 975mV@16A TO-220AC Switching Diodes ROHS