VS-20ETS12-M3
MFR.Part #
VS-20ETS12-M3
JLCPCB Part #
C468065
Package
TO-220AC-2
Description
-40℃~+150℃ 1.1V@20A 1.2kV 100uA@1.2kV 20A 300A Standalone TO-220AC-2 Diodes - General Purpose ROHS