MAL215923681E3
MFR.Part #
MAL215923681E3
JLCPCB Part #
C1610588
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 1.93A@120Hz 10mm 250V 260mΩ 30mm 5000hrs@105℃ 680uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS