FES16FT-E3/45
MFR.Part #
FES16FT-E3/45
JLCPCB Part #
C17694384
Package
TO-220AC
Description
-65℃~+150℃ 1.3V@16A 10uA@300V 16A 300V 50ns TO-220AC Switching Diodes ROHS