DHG10I1200PA
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DHG10I1200PA
JLCPCB Part #
C17642037
Package
TO-220AC
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.2kV 10A 15uA@1200V 2.22V@10A 200ns 60A 85W TO-220AC Switching Diodes ROHS