ERL32402R00FKEB500
MFR.Part #
ERL32402R00FKEB500
JLCPCB Part #
C3477305
Description
-65℃~+175℃ 1W 402Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors