ERL3217R400FKEB500
MFR.Part #
ERL3217R400FKEB500
JLCPCB Part #
C3476397
Description
-65℃~+175℃ 17.4Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors