CP000556R00KE66
MFR.Part #
CP000556R00KE66
JLCPCB Part #
C19289099
Description
-65℃~+275℃ 56Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS