ERL3240R200FKEB500
MFR.Part #
ERL3240R200FKEB500
JLCPCB Part #
C3498399
Description
-65℃~+175℃ 1W 40.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors