MCY92R123Q
MFR.Part #
MCY92R123Q
JLCPCB Part #
C1487253
Description
-65℃~+175℃ 300mW 92.123Ω ±0.02% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS