BZX55C33-TAP
MFR.Part #
BZX55C33-TAP
JLCPCB Part #
C3009358
Description
1 Independent 100nA@24V 31V~35V 33V 500mW 80Ω 80Ω DO-35(DO-204AH) Zener Diodes ROHS