ERC5516K700BHEB500
MFR.Part #
ERC5516K700BHEB500
JLCPCB Part #
C3535001
Description
-65℃~+175℃ 125mW 16.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS