RNC70J1093BRBSL
MFR.Part #
RNC70J1093BRBSL
JLCPCB Part #
C3517362
Description
-65℃~+175℃ 109kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors