Y116970K0000T9L
MFR.Part #
Y116970K0000T9L
JLCPCB Part #
C4308824
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 400mW 70kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS