ERC5512K700BHEB500
MFR.Part #
ERC5512K700BHEB500
JLCPCB Part #
C3520358
Description
-65℃~+175℃ 12.7kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS