RN60C13R3FR36
MFR.Part #
RN60C13R3FR36
JLCPCB Part #
C1774113
Description
-65℃~+175℃ 13.3Ω 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors