DZ23C12-HE3-08
MFR.Part #
DZ23C12-HE3-08
JLCPCB Part #
C5358889
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@9V 12V 20Ω 300mW SOT-23-3 Zener Diodes ROHS