TZX2V4A-TAP
MFR.Part #
TZX2V4A-TAP
JLCPCB Part #
C6575592
Description
1 Independent 100Ω 2.3V~2.5V 2.4V 500mW 5uA@500mV DO-35(DO-204AH) Zener Diodes ROHS