DZ23C27-G3-18
MFR.Part #
DZ23C27-G3-18
JLCPCB Part #
C7178377
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100nA@20V 25.65V~28.35V 27V 300mW 80Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS