DZ23C18-HE3-08
MFR.Part #
DZ23C18-HE3-08
JLCPCB Part #
C5627908
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@15V 18V 300mW 50Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS