AZ23C12-HE3-08
MFR.Part #
AZ23C12-HE3-08
JLCPCB Part #
C5571748
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 100nA@9V 11.4V~12.6V 12V 20Ω 300mW 90Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS