RNC70J1003BRB14
MFR.Part #
RNC70J1003BRB14
JLCPCB Part #
C3382799
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors