DFNA4991FT1
MFR.Part #
DFNA4991FT1
JLCPCB Part #
C1739862
Description
100mW 4 4.99kΩ 8 ±1% ±25ppm/℃ VDFN-8 Resistor Networks, Arrays ROHS