DFNA4991DT1
MFR.Part #
DFNA4991DT1
JLCPCB Part #
C1738331
Description
100mW 4 4.99kΩ 8 ±0.5% ±25ppm/℃ VDFN-8 Resistor Networks, Arrays ROHS