DFNA4991CT1
MFR.Part #
DFNA4991CT1
JLCPCB Part #
C1739366
Description
100mW 4 4.99kΩ 8 ±0.25% ±25ppm/℃ VDFN-8 Resistor Networks, Arrays ROHS