RER65F1781RC02
MFR.Part #
RER65F1781RC02
JLCPCB Part #
C1569940
Description
1.78kΩ 10W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance