DFNA1001CT1
MFR.Part #
DFNA1001CT1
JLCPCB Part #
C1739380
Description
100mW 1kΩ 4 8 ±0.25% ±25ppm/℃ VDFN-8 Resistor Networks, Arrays ROHS