DFNA5001BT1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
DFNA5001BT1
JLCPCB Part #
C1739135
Package
VDFN-8
Description
100mW 4 5kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ VDFN-8 Resistor Networks, Arrays ROHS