DFNA5002CT1
MFR.Part #
DFNA5002CT1
JLCPCB Part #
C1739310
Package
VDFN-8
Description
100mW 4 50kΩ 8 ±0.25% ±25ppm/℃ VDFN-8 Resistor Networks, Arrays ROHS