DFNA2002BT1
MFR.Part #
DFNA2002BT1
JLCPCB Part #
C1739127
Description
100mW 20kΩ 4 8 ±0.1% ±25ppm/℃ VDFN-8 Resistor Networks, Arrays ROHS