DFNA5000DT1
MFR.Part #
DFNA5000DT1
JLCPCB Part #
C1738366
Package
VDFN-8
Description
100mW 4 500Ω 8 ±0.5% ±25ppm/℃ VDFN-8 Resistor Networks, Arrays ROHS