DFNA100-1T5
MFR.Part #
DFNA100-1T5
JLCPCB Part #
C1738436
Description
100mW 1kΩ、100kΩ 4 8 ±0.1% ±25ppm/℃ VDFN-8 Resistor Networks, Arrays ROHS