DFNA1002BT1
MFR.Part #
DFNA1002BT1
JLCPCB Part #
C1739124
Description
100mW 10kΩ 4 8 ±0.1% ±25ppm/℃ VDFN-8 Resistor Networks, Arrays ROHS