DFNA1002CT1
MFR.Part #
DFNA1002CT1
JLCPCB Part #
C1739364
Description
100mW 10kΩ 4 8 ±0.25% ±25ppm/℃ VDFN-8 Resistor Networks, Arrays ROHS