DFNA1003BT1
MFR.Part #
DFNA1003BT1
JLCPCB Part #
C1739211
Description
100kΩ 100mW 4 8 ±0.1% ±25ppm/℃ VDFN-8 Resistor Networks, Arrays ROHS