DFNA20-1T5
MFR.Part #
DFNA20-1T5
JLCPCB Part #
C1739181
Description
100mW 1kΩ、20kΩ 4 8 ±0.1% ±25ppm/℃ VDFN-8 Resistor Networks, Arrays ROHS