CP000712K00KE663
MFR.Part #
CP000712K00KE663
JLCPCB Part #
C1402496
Description
-65℃~+225℃ 12kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS