CP000710K00KE663
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CP000710K00KE663
JLCPCB Part #
C1402733
Package
Plugin
Description
-65℃~+225℃ 10kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS