RNC65H1370FRRE7
MFR.Part #
RNC65H1370FRRE7
JLCPCB Part #
C3483708
Description
-65℃~+175℃ 137Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors