RN55E2801FBSL
MFR.Part #
RN55E2801FBSL
JLCPCB Part #
C3570017
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors