RWR80S2611FRB12
MFR.Part #
RWR80S2611FRB12
JLCPCB Part #
C1455484
Description
-55℃~+250℃ 2.61kΩ 2W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors